Dojazd Krakow Zakopane

Dojazd z Krakowa do Zakopanego

 

 

KRAKÓW - ZAKOPANE

rodzaj

Odjazd

Przyjazd

Normalny

Ulgowy

Czas

Transfrej

06:20

08:20

13

 

2 h

Szwagropol

 06:40

 08:40

13

11

2 h

Transfrej

07:10

09:10

13

 

2 h

Transfrej

07:40

09:40

13

 

2 h

Szwagropol

07:45

09:45

13

11

2 h

Transfrej

08:20

10:20

13

 

2 h

Szwagropol

08:30

10:30

13

11

2 h

Transfrej

8.55

10:55

13

 

2 h

Szwagropol

09:30

11:30

13

11

2 h

Transfrej

9.55

11:55

13

 

2 h

Szwagropol

10:10

12:10

13

11

2 h

Transfrej

10.20

12:20

13

 

2 h

Szwagropol

11:05

13:05

13

11

2 h

Transfrej

11.25

13:25

13

 

2 h

Transfrej

12.05

14:05

13

 

2 h

Szwagropol

12:40

14:40

13

11

2 h

Transfrej

12.50

14:50

13

 

2 h

Transfrej

14.00

16:00

13

 

2 h

Szwagropol

14:10

16:10

13

11

2 h

Transfrej

14.35

16:35

13

 

2 h

Szwagropol

14:50

16:50

13

11

2 h

Transfrej

15.00

17:00

13

 

2 h

Szwagropol

15:30

17:30

13

11

2 h

Transfrej

15.25

17:25

13

 

2 h

Transfrej

15.50

17:50

13

 

2 h

Transfrej

16.40

18:40

13

 

2 h

Szwagropol

16:50

18:50

13

11

2 h

Transfrej

17.15

19:15

13

 

2 h

Szwagropol

 18:15

 20:15

13

11

2 h

Transfrej

18.55

20:55

13

 

2 h

Szwagropol

 19:15

 21:15

13

11

2 h

Transfrej

19.40

21:40

13

 

2 h

Transfrej

20.05

22:05

13

 

2 h

Szwagropol

 20:10

 22:10

13

11

2 h

Transfrej

21.05

23:05

13

 

2 h